Z kim mam dziecko?

Mam pytanie. Miałam okres 16 listopada 2006 roku, spałam z chłopakiem 2 grudnia i 16 grudnia. Z kim mogłam zajść? A jak byłam u lekarza 22 grudnia to byłam rzekomo 2 tygodnie w ciąży. Donata81@wp.pl
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Na podstawie powyższych informacji wydaje się, że ojcem dziecka jest partner "z 2 grudnia" gdyż wiek ciążowy sugerowałby zapłodnienie w okolicach tego terminu.

Redakcja abcZdrowie.pl