Zabieg chirurgiczny zęba a okres

JUTRO MAM ZABIEG CHIRURGICZNY ZĘBA I W TYM PROBLEM ŻE NIE MIAŁAM W PAZDZIERNIKU OKRESU I CZEKAM MOŻE BENDZIE W LISTOPADZIE I NIE WIEM CZY IŚC NA TEN ZABIEG PRZED OKRESEM A JAK ZA PARE DNI DOSTANE CZY MI SIĘ NIC NIE STANIE CZEKAM NA SZYBKO ODPOWIEDZ

Proszę lekarzowi powiedzieć o swoich dylematach.Po zabiegu chirurgicznym rana jest zabezpieczana zazwyczaj szwami.Zmniejsza to ryzyko intensywnego krwotoku.Lekarz będzie wiedział jak postąpić.Jeżeli miesiączka wystąpi kilka dni po zabiegu nie będzie to miało raczej znaczenia.