Zabieg dla osoby z dwoma płciami

mam pytanko urodziłam sięosobą o dwóch płuciach to mam piersi a na dole mam to co chłopak co moge zrobic jak mnie nie stac na zabieg zmiany płuci poniewasz nie pracuje i nie mam pomocy od nikogo prosze o pomoc

Jeśli jednak tak jest, to należy zwrócić się do specjalisty ginekologa, powinien On dalej pokierować postępowaniem. W ramach NFZ, nieodpłatnie, jeśli jest Pani ubezpieczona.
Trudno mówić cokolwiek, jak nie jest znane rozpoznanie problemu, wymaga to oceny przez lekarza, internet nie jest właściwy dla takiej rangi problemów.
W Pani miejscu zamieszkania (Warszawa) powinna Pani otrzymać włąściwą pomoc specjalistyczną w ramach ubezpieczenia NFZ.
Pozdrawiam. JW, Poznań.