Zabieg miniflebektomii a odpowiednie działania

Witam. Tydzień temu miałam zabieg miniflebektomii na lewej nodze. Śpię w bandażu elastycznym, ale zastanawiam się, czy na noc już nie powinnam go zdejmować? I drugie pytanie: Mam jeszcze szwy i chciałam zapytać, czy mogę bandażować nogę bez plastrów na tych szewkach? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Magdalena StusiĹska

Bandaż powinien być utrzymywany również w nocy. Na szwy zamiast plastrów można nałożyć gaziki.