Zabieg operacyjny kręgosłupa a powrót do aktywności fizycznej

Witam oczekuje na operacje kregosłupa mam 23 lata. bede mial odbarczenie i spondylodeze tylną na poziomie L5-S1 i repozycje kregozmyku. Mam pytania czy po takiej operacji po wkreceniu srub bede mogl wrocic do normalnych treningow na silowni ? przysiadow z ciezarem ? i czy to prawda ze sruby moga peknac ?

Witam,
obawiam się że będzie Pan musiał zmniejszyć intensywność i siłę ćwiczeń - najlepiej porozmawiać z lekarzem który zabieg będzie wykonywał - co i po jakim czasie od zabiegu będzie Panu wolno wykonywać.

pzodrawiam

Raczej niestety takiego obciążania kręgosłupa nie będzie można wykonywać. Oczywiście informacje dokładne w tej sprawie otrzyma Pan od lekarza, który będzie wykonywał zabieg.