Zabieg usunięcia tłuszczaka

Witam, Moja mama miała dzisiaj zabieg usunięcia tłuszczaka. Jak się okazało po jego usunięciu (w całości) lekarz stwierdził, że jest... nietypowy. Wypełniony płynem i był dość głęboko. Mama miała tego tłuszczaka(?) na kręgosłupie, od wielu lat (coś ok. 5-10 albo dłużej). Ten tłuszczak będzie badany, ale zjadają mnie nerwy. Są powody do niepokoju? pozdrawiam.

Nie zajmuję się jasnowidztwem!!! Wszystko wyjaśni badanie histopatologiczne!!! Radze nie niepokoić się na zapas!!! , pozdrawiam , zż