Zabieg w kriokomorze po wycięciu zmiany skórnej

Dzień dobry1 Moje pytanie dotyczy zabiegu w kriokomorze. W dniu 22/08;14 miałam zdjęty szew po wycięciu zmiany skórnej. Zabieg był wykonany przez chirurga. Rana na dzień dzisiejszy goi się... Czy mogę już skorzystać z kriokomory? Czy nie, czy też krioterapia przyśpieszy dalsze zdrowienie po zabiegu? pozdrawiem Joanna

Witam, Rana jest zagojona. Może jedynie od lokalizacji zmiany, kriokomora nie powinna mieć wpływu na dalszą konsolidację rany. Sama kriokomora działa poprzez obniżenie progu bólowego np przy zmianach w kręgosłupie.