Zabieg z kwasem hialuronowym a trening

Czy w kolejnym dniu po wykonaniu zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego można bezpiecznie wykonać trening? Czy istniej ryzyko, ze preparat przemieści się, jeśli od czasu zabiegu minęło ok 14 godz?

Proszę stosować się do zaleceń lekarza, który wykonał zabieg. Zazwyczaj proszę moich Pacjentów o powstrzymanie się od intensywnego wysiłku fizycznego przez 7-14 dni; zależy to od rozległości zabiegu i użytego preparatu.