Zabiegi polem magnetycznym w 4. tygodniu ciąży

Witam jestem po urazie reki mam ,i dostalam 10 zabiegow pola magnetycznego a okazalo sie ze jestem w ciazy 4 tydz.Czy to zaszkodzi dziecku jestem po 2 zabiegu. ?

Witam,
to będzie musiał stwierdzić lekarz przy badaniu dziecka. Dobrze, że były to tylko dwa zabiegi. Proszę jak najszybciej skonsultować się z ginekologiem.
Pozdrawiam

Witam,
raczej nie kontynuowałabym zabiegów, mole magnetyczne co prawda wytwarzane jest tylko w cewie, ale w pewnym stopniu dochodzi do promieniowania pola takze poza cewe.
Proszę zwrócić się do lekarza o wypisanie innego typu zabiegów lub udać się na wizyte do fizjoterapeuty, myslę ze terapia manualna też będzie skuteczna.
Pozdrawiam