Zaburzenia krążenia żylnego w ręce

Jakie badania sugerowane są przy podejrzeniu "zaburzeń krążenia żylnego" w lewej ręce (odcinek między ramieniem a łokciem)? Niedawne zdjęcie rtg płuc pokazuje, że kręgosłup szyjny jest w porządku, a objawy występują od ponad dwóch lat... Co i jak powinno się sprawdzić, żeby zdiagnozować problem i chociaż spróbować z nim zawalczyć?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, przede wszystkim wskazany jest kontakt z chirurgiem naczyniowym oraz wykonanie badaniaUSG Doppler ramienia.