Zaburzenia miesiączkowe i spóźniający się okres

Witam. 2 lata temu byłam u ginekologa, ponieważ mieisaczka spozniala mi się o wiele tygodni, wszystkie badania było ok, ale teraz historia się powtórzyła. Powinnam dostać okres 1 grudnia a nadal nie mam i się niepokoje. Robilam 2 testy ciazowe i każdy bez wahania pokazał 1 kreske. Nie wiem dlaczego tak jest, boje się że może być coś nie tak. Pierwszy raz dostała miesiączki w wieku 14 lat obecnie mam 20 lat i wciąż mam jakieś zaburzenia moesiaczkowe. Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z ginekologiem. Przycyzn zaburzen miesiączkowania może być wiele i bez przeprowadzenia badań dodatkowych trudno jest ustalić jednoznaczną przycyznę.