Zaburzenia mowy, plątanie, pogorszenie wzroku, mroczki

Panie doktorze, co mi jest: zaburzenia mowy, plątanie, pogorszenie wzroku.mroczki,zmiany kształtów, napinanie ciała,kaszel napadowy, bóle kręgoslupa, za mostkiem, gardła,kolana,pod stopami,powiększenie watroby,drżenie ręki, przemijające st,podgorączkowe, obniżenie intelektu, ciągłe zmęczenie,napadowość w eeg. Wg.neurologa padaczka. Depakinech. w daw.1500 nie pomaga. IgG 24,9 (wyn dod.>22) IgM norma. Test WB (-)

Witam serdecznie,

Objawy mogą świadczyć o boreliozie. Warto wykonać badanie IgM i IgG przeciw Borellia metodą Western Blot. Wskazana jest też konsultacja ze specjalistą chorób zakaźnych.

Pozdrawiam.