Zaburzenia oddechu, zawroty głowy przy pracy fizycznej

witam serdecznie mam 27 lat pracuje fizycznie, od ponad roku źle się czuje to znaczy brakuje mi oddechu i mam zawroty głowy robiłem już wiele badan takich jak badanie krwi moczu,ekg chyba 6 razy badał mnie też kardiolog ,badanie błędnika, spirometria , prześwietlenie puc wszystkie badania wyszły dobrze a ja nadal złe się czuje już nie wiem co mam zdobić proszę o pomoc pozdrawiam Grzegorz

Witam. Opisane objawy nie są swoiste i mogą być wynikiem słabej kondycji fizycznej, otyłości, palenia papierosów a nawet zaburzeń o charakterze nerwicowym. Proszę kontynuować diagnostykę pod kierunkiem lekarza poz.