Zaburzenia oddychania, bóle mięśni, zawroty głowy

Witam od wczoraj bardzo zle sie czuje. Trudno mi sie oddycha, czuje ciężar na klatce piersiowej, miedzy łopatkami bolą mnie mięśnie jakby ciagle napięte. Moje mięśnie w całym ciele sa bardzo słabe, czuj ich lekkie drżenie. Ręce i nogi sa słabe. W ustach mam sucho, w gardle czasem czuje gule, zawroty glowy. Dodam ze od dwóch tygodni leżę w łożku z powodu obfitych krwawień i anemii. Cierpię na nerwice. Ciśnienie mam ok 97/63 ale takie mam zawsze. Czy to moze byc cos poważnego?

Witam. Objawy, które Pani wymieniła bardzo często towarzyszą ludziom z zaburzeniami nerwicowymi. Warto przyjrzeć się temu, co w tej chwili może Panią tak stresować, napinać. Gula w gardle to często niewypowiedziane słowa, a ciężar na klatce piersiowej to trudne emocje ale żeby miała Pani pewność warto udać się do psychoterapeuty i przepracować problem. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.