Zaburzenia pamięci, koncentracji, zawroty głowy i zmęczenie - jaka może być przyczyna?

Witam. Mam 24 lata, choruję na depresję. Od pewnego czasu zaczynam się o siebie martwić, mam zaburzenia pamięci, koncentracji, zawroty głowy, jestem okropnie zmęczona i obolała. Często boli mnie głowa w okolicy potylicy. Wzrok mi się rozmazuje, jestem rozdrażniona i wrażliwa na dźwięki i światło. Martwię się bo jestem młoda a czuję się jak wrak człowieka. Leki biorę od dwóch miesięcy i jest nieznaczna poprawa. 5 lat temu miałam uraz głowy. Problemy zaczęły się od 3 lat. Boję się, że to jakiś guz czy inny problem.

Szanowna Pani,
wskazana jest szczegółowa diagnostyka neurologiczna, okulistyczna. Zmęczenie, osłabienie koncentracji i uwagi - może być spowodowane chorobą - Depresją. Wskazana jest dodatkowo równolegle z farmakoterapią, psychoterapia poznawczo - behawioralna.
Pozdrawiam serdecznie