Zaburzenia pisania i chwilowe zaburzenia mowy

Witam !Dwa miesiące temu miałam zaburzenia pisania i mowy chwilowe ... później drętwienie reki wymioty od tamtej pory cały czas boli mnie głowa a najbardziej kark i szyja i głowa z tyłu ciśnienie 80/40 czasami wyższe puls ponad 100 ... przy tym ból w klatce piersiowej nie zawsze ale coraz bardziej zaczyna to przeszkadzać . Mam skierowanie do szpitala ale dopiero za dwa tygodnie czekam już drugi miesiąc wszystko zaczyna się nasilać.Jaka może być przyczyna? Z Góry dziękuje za odpowiedz.

Witam,
Objawy które Pani opisuje są niepokojące. W zasadzie wymaga Pani natychmiastowej diagnostyki. Jak najszybciej powinna się Pani skonsultować z neurologiem, który na podstawie badania zadecyduje czy może Pani jeszcze czekać na szpital.

Pozdrawiam serdecznie!