Zaburzenia rytmu serca a nerwica

Witam,mam pytanie .Ostatnio zauważyłam problemy z sercem.Nagle czuję puls w gardle i mam uczucie jakby serce pomijało uderzenia.Kiedyś miałam badania z powodu wysokiego pulsu.Zasugerowano nerwicę.Czy to może być kolejny jej objaw?Czy mam udać się do lekarza ,czy raczej nie jest to niebezpieczne i postarać się ignorować objaw?

Witam, powinna Pani wykonać badania kardiologiczne, aby wykluczyć chorobę. Opisane przez Pania objawy są rownież charakterystyczne dla nerwicy, dlatego zachęcam do wizyty u psychiatry i psychoterapeuty.