Zaburzenia widzenia i mrowienie twarzy a możliwe przyczyny

Od dłuższego czasu doskwierają mi zakłocenia obrazu, tak jakby przechodzące cienie prążki, do tego czasami dochodzi mrowienie (takie uczucie ściągnięcia mięśni) policzka zawsze po lewej stronie, do tego ogólne osłabienie w tych sytuacjach. Neurologicznie podobno w porządku, MRI głowy prawidłowe, okulistycznie też. Leczyłam zapalenie błony śluzowej żołądka, już jest wszystko w porządku. Badania krwi, moczu - wszystko w normie. Co jeszcze mogę zrobić?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, można wykonać jeszcze badanie elektrolitowe i niektóre parametry hormonalne po konsultacji ze specjalistą endokrynologii. Pozdrawiam