Zaburzenia widzenia przy zapaleniu wirusowym rogówki

Zdiagnozowano u mnie zapalenie wirusowe rogówki,po pierwszym dniu ból ustał,ale bardzo słabo widze jak długo bedzie sie utrzymywało słabe widzenie ?

Lek. Tomasz Budlewski

Zaburzenia widzenia mogą utrzymywać się do czasu wyleczenie stanu zaplanego tzn około do 3 tygodni. Konieczna jest kontrola okulistyczna. Należy także uważać aby nie dotykać oczu aby zakażenie się nie rozprzestrzeniało na innych domowników.