Zaburzenia widzenia, ucisk w skroniach i gardle, napady duszności, ból oczu i opuchnięta twarz

Zaburzenia widzenia ciagle,stale,ucisk w skroniach zwlaszcza lewej,ucisk w gardle,uczucie powiekszenia narzadu w okolicy serca,uczucie bicia serca po calym ciele,napady dusznosci na przemian z dreszczami,ból oczu,opuchnieta twarz pod oczami i policzka zwlaszcza lewa strona,

Objawy nie charakterystyczne. Mogą sugerować przewlekła infekcje. Po sprawdzał bym temat boreliozy i innych ch odkleszczowych