Zaburzenia wzrokowe i wyłączanie się a stosowanie Depakine Chrono

Depakine Chrono 300 czy ten lek bedzie odpowiedni na moje dolegliwosci -zaburzenia pamieci ,wzrokowe , "wyłaczanie sie" pozdrawiam

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Podaje Pan/Pani za mało danych klinicznych. Należy w pierwszej kolejności postawić diagnozę a dopiero później dobrać odpowiednie leczenie. Proszę nie stosować wspomnianego leku bez konsultacji z lekarzem prowadzącym.