Zaburzenia wzwodu po stosunku po pół roku

Dobry wieczór, mój były narzeczony nie spał z nikim pół roku, dziś podczas naszego spotkania, gdy dałam mu szansę i mimo zrobienia mu dobrze penis stał tylko chwilę i do tego nie do końca. Po paru sekundach opadł i nawet nie zdążył wejść we mnie, czy jest możliwe to iż masturbował się 6 miesięcy i nie działa na niego teraz mój słaby ucisk pochwy? Zmienialiśmy pozycję ale penis nie stanął na wysokości zadania.. Proszę o poradę...

Ale wyjaśnić sprawę może tylko wizyta u seksuologa. Pozdrawiam. JW, seksuologia.com

Dzień dobry!

Bardziej prawdopodobną przyczyną jej stres, napięcie emocjonalne i trudny czas w Państwa relacji. Dodatkowo niesprzyjającym czynnikiem może być okres przerwy we współżyciu.

Pozdrawiam!