Zaburzenia wzwodu z nową partnerką

jestem z partnerka ponad 5 lat ona wystarczy ze powie slowo i jest super dodam ze nigdy nie zdradzilem jej. Lecz od pewnego czasu przestalismy sie dogadywac w zwiazku wiec postanowilismy sie rozstac poznalem swietna dziewczyne sliczna figura modelki na sama mysl o niej robi mi sie goraco lecz gdy postanowilismy sie przespac nawet na chwile nie mialem wzwodu spotkalismy sie jeszcze kilka razy i dalej to samo nie wiem co sie dzieje. dodam ze mam 25lat gdy wrocilem do tamtej znow odpalilo wszystko

Organizm mężczyzny nie zawsze reaguje, tak jak umysł chciałby. Tak to już jest...
Pozdrawiam Świątecznie. JW