Zaburzenie łaknienia i snu, poczucie suchości

Proszę pomóc mi zdiagnozować moją dolegliwość. Mam następujące objawy: zaburzenie łaknienia i snu; poczucie suchości (skóra, usta, oczy); wahania nastroju, zmiany ze stanu zmęczenia na pełne energii; gorąco/zimno; kilka swędzących małych Chrostek na ciele; mała odporność, szybko robię sobie krzywdę (odciski, siniaki, guzy, rany); łamliwość włosów i paznokci; zmiany związane z metabolizmem; utrata wagi; poczucie ciężkości.

Witam,
proszę zrobić diagnozę medyczną ,gdyż objawy moga wymagać równoległego leczenia farmakologicznego i psychoterapeutycznego /czynniki nerwicowe/.

Witam Panią. Opisała Pani spektrum różnych objawów zarówno z obszaru fizjologicznego jak i psychologicznego. Mimo, że jest Pani w swoim opisie bardzo precyzyjna to chciałbym zwrócić uwagę, że jesteśmy tak naprawdę jednością psychofizyczną. Z całą pewnością można stwierdzić, że Pani organizm poprzez objawy próbuje przekazać jakąś wiadomość. Jednak za pomocą opisu i przez internet taka diagnoza nie jest możliwa. Tu chodzi o Pani zdrowie i rozregulowanie organizmu, które Panią niepokoi. Dlatego proszę udać się do lekarza rodzinnego i zacząć od podstawowych badań. Po wywiadzie, którego Pani udzieli lekarzowi będzie on wiedział jakie badania zlecić. Dopiero wyniki tych badań miejmy nadzieję pozwolą zawęzić poszukiwania i zbliżą do postawienia precyzyjnej diagnozy. Proszę się zdecydować na bezpośredni kontakt z lekarzem. Pozdrawiam Panią.