Zachowana fizjologiczna kyfoza odcinka piersiowego kregosłupa

Zachowana fizjologiczna kyfoza odcinka piersiowego kregosłupa.Krążki między kręgowe Th2-Th3 i Th4 mają uszkodzoną strukturę widoczne jest obniżenie intesywności sygnałów w czasie Th2 jako wraz odwodnienia. Początkowe odwodnienie k.m Th7 Th8. Wysokość k.m. Th2- Th3 i Th3 i Th4 jest obniżona. Wypuklina tylna dokanałowa centralna k.m. Th3-Th4 uciska worek opony twardej. Uwypuklone do kanału kręgowego k.m .Th2-Th3 i Th7-Th8

Lek. Tomasz Budlewski

Nie napisała Pani pytania... Proszę udać się z wynikiem do lekarza który zlecił badanie.