Zacienienie pola dolnego prawego przysercowo, zmiany zapalne
Witam! Miałam robione RTG klatki piersiowej i jest napisane Zacienienie pola dolnego prawego przysercowo-zamiany zapalne? koniecznie porownanie z poprzednimi RTG (tylko że ja nie mam poprzedniego RTG) nie ma z czym porownac i przepona w zrostach. Reszta jest ok. Proszę o pomoc w interpretacji opisu.

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
wszystko zależy z jakiego powodu wykonano rtg, sugeruje kontrolne rtg za ok miesiąc.