Zacienienie w jednej piersi w mammografii

witam.moja mama ma 64 lata.po wykonanej mammografii oraz usg okazało się ze ma jakies "zacienienie w jednej piersi". czekamy na wizyte u onkologa.czy to może byc nowotwór jesli nie to o czym świadczy to zacienienie zarówno obecne w mammografii jak i w badaniu usg? dziekuje za odpowiedz.

Podejrzewam , że jest napisane więcej niż tylko samo słowo zacienienie - powinna być jakaś sugestia-podejrzenie , ja nie odpowiem bo mam za mało danych , zż