Badanie mammografii piersi u 52-latki

Kobieta 52lata moja mama byla na badaniach mammografii piersi wyniki zostaly przyslane szybko i w dodatku poczta teresc wyniku jest nastepuja "Piersi o budowie tluszczowej. W piersi lewej w miejscu -ogon Spence'a jest zaburzenie architektury o srednicy 10mm ( i ZAGESZCZENIE) skala BIRADS 0" dodatkowo wskazywana jest koniecznosc dalszej diagnostyki i moje pytanie brzmi co to jest? czy mamy sie denerwowac? jesli cos tam jest zlego czy da sie to leczyc albo wyleczyc calkowicie?

Proszę jako uzupełnienie wykonać badanie USG piersi. Wówczas będzie więcej danych do ewentualnej kwalifikacji do wykonania biopsji lub obserwacji.