Zaciskający ból żołądka

Bardzo proszę o odpowiedź. Zaciskajacy ból żołądka, jakby ktoś go ściskał i rozluźniał. Czarny stolec. Silne bóle nasilające się po jedzeniu i w nocy. Czekam na wizytę u gastrologa. Z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie wczesniej zglosic się dolekarza rodzinnego, konieczne jest zlecenie odpowiednich badan nawet przed wizyta u gastrologa.