Zaczerwieniona i opuchnięta skóra w okolicy napletka

Witam bardzo mnie niepokoi juz od jakiegoś czasu zaczerwieniona opuchnieta skora w okolicy napletka. Skora jest na tyle tez zwężona ze obsuniecie jej jest niemożliwe. Strasznie swedzi i piecze przy oddawaniu moczu. proszę bardzo o odpowiedz. Grzybica raczej to nie jest-higiena osobista na pierwszym miejscu. Choroba weneryczna tez nie bo dawno nie odbywalem stosunku.

Witam serdecznie. W tej sytuacji warto zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego aby wykonać podstawowe badania krwi. Prawdopodobnie jednak jest to związane z infekcją grzybiczą.