Zaczerwieniona skóra głowy, pieczenie i łupież w przypadku nieumycia głowy przez jeden dzień

Witam mam pewien problem wystarczy ze nie umyje glowy przez dzien to na drugi dzien mam zaczerwieniona skore nastepnie pojawoia sie pieczenie po umyciu glowy a na nastepny dzien jak by upierz czasem jest go sporo nawet takie wieksze platki sie tworza co to moze byc?

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian skórnych na głowie nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Podejrzewam, że może to być wynik nadmiernie suchej skóry głowy.