Zahamowanie wzrostu wewnątrzmacicznego w 36 tygodniu ciąży
Witam, jestem w 36 tc, podczas wizyty kontrolnej lekarz stwierdził zahamowanie wzrostu wewnątrzmacicznego. Wszystkie przepływy w normie, moje wyniki badań dobre, choruję na hashimoto, ale również badania hormonalne bardzo dobre. Nie palę i nie piję, nie choruję na cukrzycę. Wszystko do 32 tyg było w porządku. Dodam też, że jestem osobą o drobnej budowie ciała, przez całą ciążę przytyłam 15kg . Co może być przyczyną ?

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Na podstawie krótkiego opisu nie można stwierdzić przyczyny zahamowania wzrostu wewnątrzmacicznego. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego ciążę, który wyjaśni wszelkie wątpliwości.