Zakrzepica żył a USG Doppler
Tzw. "Zakrzepica"? Jak powinno wygl. leczenie? Wynik USG Doppler:W zakresie żyły powierzchownej z dorzecza żyły odpiszczelowej w obrębie 1/3 bliższej przyśrodkowej podudzia prawego obecny przyścienny materiał zakrzepowy na odc. dł. ok. 27 mm, szer. do 2 mm, powodujący zwężenie światła przepływu o ok. 15 % oraz poszerzenie zarysu naczynia.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Leczy się pończochami uciskowymi. Lekami doustnymi np vessel due oraz heparyną drobnocząsteczkowa w dawce leczniczej.
Pozdrawiam.