Zakrzepica żył głębokich a podróżowanie samolotem

nawiazujac do pytania lot samolotem a przebyta zakrzepica zyl glebokich w usg dopler pisze o zmniejszonej podatnosci z obecnoscia w jej swietle pasmowatych struktur hyperechogenicznych odpowiadajacych obecnosci zmianwloknistych

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie mam możliwości przeczytać poprzedniego Pani pytania. Tutaj natomiast nie podała Pani pełnego wyniku USG doppler. Mówiąc ogólnie zmiany włókniste mogą być konsekwencją przebytej zakrzepicy.