Zakrzepica żył głębokich a podróżowanie samolotem
nawiazujac do pytania lot samolotem a przebyta zakrzepica zyl glebokich w usg dopler pisze o zmniejszonej podatnosci z obecnoscia w jej swietle pasmowatych struktur hyperechogenicznych odpowiadajacych obecnosci zmianwloknistych

KOBIETA, 52 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Niestety nie mam możliwości przeczytać poprzedniego Pani pytania. Tutaj natomiast nie podała Pani pełnego wyniku USG doppler. Mówiąc ogólnie zmiany włókniste mogą być konsekwencją przebytej zakrzepicy.