Zakrzepica żyły i wynik badania

witam choruje na zakrzepice zyly wrodnej homo zygota zdrowa antykoagulanty tocznia ujemny bialko s wolne 67 % birubina calkowita 3,04mg/dl bialko c 84,1% zylaki przelyku bez krwawienia 3 stopien opaskowane stan po ostrym zapaleniu czustki 2010 2013 stan po cholecystectomii 2013r bedac w klinice w poznaniu 2015r dostalem skierowanie do poradni zaburzen hemostazy w warszawie celem wrodzonych zaburzen krzepniecia co mnie czeka i czy mam sanse na jakies wyleczenie tego zaburzenia

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badania aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do Warszawy, po rozszerzeniu badań będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.