Zakrztuszenie ziarnem sezamu

Przed momentem jadlam paluszki z sezamem i mam wrazenie ze ten sezam wpadl mi do oskrzeli.mialam atak kaszlu a teraz boli mnie gardlo i w plecach.czy takie male ziarenka moga byc niebezpieczne?czy powinnam pojsc do lekarza?czy moze mnie udusic

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli kaszel nadal jest to proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.