Zalecenia przy bólu i obrzęku stopy
Witam. Moim.problemem jest ból stopy obrzęk po lewej stronie w lewej stopie. Rtg wyszedł dobrze bez złamania. Zalecenia od lekarza a była to pani anestezjolog a nie chirurg to altacet i opaska elastyczna. Ale czy tylko to pomoże? Nie mogę chodzić a za dwa dni do pracy.

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza ortopedy. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.