Zamknięta tętnica widoczna w koronarografii

Witam nazywam się Magdalena mam 31 lat w zeszłym roku miałam zabieg koronarografii ...co się okazało miesiąc po ze tetnica jest zamknieta ....bol niesamowity ....po 2 miesiącach bol ustapil ...teraz znow ten rwacy bol....reka jak by nie moja ....Moje pytanie czy da się cos z tym zrobić czy nic mi nie grozi w takiej sytuacji?Dziekuje i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Jesli ponownie doszło do zamknięcia tętnicy to oczywiście wzrosło ryzyko zawału serca. Proszę skontaktować się z kardiologiem