Zanik okresu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych i utracie wagi

W marcu rzucilam tabletki antyk. Od tamtego czasu nie mam okresu, raczej przez schudniecie - z 52 kg do 42 kg przy 162 cm. Teraz przytylam, waze juz 48 kg. W marcu (42 kg) bralam luteine - nie pomogla. W lipcu (45 kg) duphaston, tez nie pomogl. Czy powinnam znow wziac luteine? 48 kg wydaje sie odpowiednia waga.

Witam. Przede wszystkim Powinna Pani udać się do ginekologa lub endokrynologa który w sposób jednoznaczny ustali przyczynę braku krwawień.