Zanik uczucia nadchodzącego wytrysku

Mam 28 lat. Od pewnego czasu mam problem seksualny. Wcześniej, gdy uprawiałem seks miałem coś, co obecnie kompletnie zanikło. Nie wiem jak to określić. Chodzi o moment na minutę przed wytryskiem. Uczucie, że za chwilę będzie wytrysk. Nie biorę żadnych leków. Nie piję alkoholu, nie palę papierosów, nie biorę używek. Prosiłbym o określenie, co mi mogłoby dolegać. Proszę o poradę.

Czy kontakt jest zbyt krótki, bo wytrysk jest zbyt szybko i "bez ostrzeżenia"?
Bardzo proszę o doprecyzowanie, co Pana niepokoi i powoduje dyskomfort powodujący próbę wyjaśnienia. Pozdrawiam. JW, Poznań. seksuologia.org.pl