Problemy z długością stosunków po zawale serca

mam problem z długością stosunku problem sie zaczał kilka lat po zawale obecnie mam 56 lat i pytanie moje jest czy moge cos zażyc by poprawic zdolnośc czy nie?

Niektóre leki stosowane u osób po zawale "kłócą" się z lekami seksuologicznymi, dlatego przestrzegam przed zażywaniem czegokolwiek bez konsultacji ze swoim lekarzem.
Proponuję doprecyzować problem w następnym poście.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.org.pl