Zanik wzwodu podczas drugiego stosunku jednej nocy

Mam 18 lat i problem ze wzwodem. Wczoraj z partnerką robiliśmy to po raz pierwszy, było fajnie i zrobiliśmy to jeszcze raz 3h po tym pierwszym. Było wszystko w porządku ale nagle straciłem wzwód przy zmianie pozycji i już nie mogłem go osiągnąć. Teraz po 24h tylko poprzez stymulację ręką mogę go osiągnąć i na jakieś 15 sek po czym prącie mięknie. Jestem zdrowy i wysportowany. Wcześniej nie miałem żadnych problemów, ba jak myślałem o nagich kobietach stawał jak głupi a teraz działa tylko na dotyk

Dla niego to nowa sytuacja...
Problemy inicjacyjne są powszechne. Przypuszczam, że zakłócenia ustąpią, tak jest zazwyczaj.
Jeśli jednak nie, to wskazana wizyta u lekarza seksuologa, który szybko upora się z tym...
Pozdrawiam.