Zanik życia seksualnego i stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Jestem z dziewczyną od 2 lat. Nasze relacje seksualne układały się dobrze, potem z dnia na dzień to się zmieniło. Od ponad roku nawet o tym nie rozmawiamy, ani nic nie robimy. Wiem że wtedy zmieniła tabletki antykoncepcyjne. Przyjmuje je z powodu silnych bóli miesiączkowych. Ma odrazę do lekarzy, szczególnie ginekologów, boi się z nim rozmawiać o tym. Nie chce rozmawiać o tym ze mną, płacze. Ona źle się czuje z tym, że nie chce tego. Próbowałem rozmawiać i nic. Co mam zrobić by jej pomoc?

Postawa unikowa szkodzi w sposób widoczny Waszemu związkowi, a życie jest jedno...
Pozdrawiam i życzę rozwiązania tej delikatnej, aczkolwiek ginekologiczno-intymnej dość typowej kwestii libido w przebiegu terapii hormonalnej.
Mam nadzieję, że w okolicy zamieszkania znajdzie Pan dla Was, dla Partnerki właściwą Osobę.
Powodzenia. JW

Dzień dobry.

Wydaje się, że wyczerpał Pan wszystkie możliwości. Dopóki Pana partnerka nie zmieni swojego stosunku do lekarzy, problem się nie rozwiąże. Być może pomocne będzie poszukanie innego ginekologa?

Pozdrawiam.