Zanikanie miesiączek i brak libido w wyniku stosowania tabletek antykoncepcyjnych

mam 23 lata, tabletki antykoncep. biore od 16 roku życia ze względu na bolesność, nieregularne miesiączkowanie, bralam cilest ale zostal wycofany. udalam sie ponownie do lekarza, w ciagu 1roku mialam zmieniane tabletki 5 razy. bo zadne nie pasowaly ze wzgledu na rozne objawy. rok temu moje miesiaczki zaczely zanikac. sa to plamienia bardzo male,czasem 1-2 dni.libido ponizej 0.podczas stosunku straszny bol. pani ginekolog nieReagujeNaMojeKomunikaty.mialamRobione rob temu pr.watroboweByly w normie

Pozdrawiam. JW, seksuologia.org.pl