Zaostrzenie kaszlu, łaskotanie i trudność w oddychaniu

Tydzień temu zaostrzenie kaszlu łaskotanie trudność w odychaniu.Leczony jestem od 2 lat na prawdopodobnie astme,klatka piersiowa przes. dobrze ,spirometria zła.leki 2*po 2 kapsulki pulmoterol 50 i Alvesco 160 wieczorem 1 dawka,alermed 1*1.Czy moge zwiększyć te leki a może od tego jest kaszel?.Biore też na wysokie ciśnienie leki Noliprel2,5mg i nebispes 5mg(czy te leki nie nasilają astmy?).Pulmonolog dopiero za 7 miesięcy.Dziekuję za odpowiedz

Renata GrzechociĹska

Samemu nie należy zwiększać dawek leków. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Kaszel może być spowodowany przyjmowaniem noliprelu.