Zapalenie Hashimoto a zmęczenie

Jak leczy się zmęczone / wypalone nadnercza ? Prawdopodobnie wystąpiły u mnie z powodu dużej ilości cukru w diecie i 3 letniego stanu zapalnego hashimoto. Kortyzol 33 norma do 25 ale tesh cushinga wypadł ok ACTH 55 norma do 45 ale RM głowy bez kontrastu ok USG tarczycy : lekko pomniejszona , odwapniania , bez guzów i bez torbieli. CRP 2 norma 0-5 , ft3 80 % , ft4 90 %, morfologia, potas, tsh,lh,lsh,prolaktyna ,rozmaz krwi wszystko w normie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do endokrynologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.