Interpretacja testu Cushinga a wyniki prolaktyny i morfologii

Interpretacja testu cushinga i wyniki : Prolaktyna, lh,fsh, morfologia , crp, glukoza w normie Potas 4,1 norma 3,5-5 RM głowy bez kontrastu ok ACTH 60 norma 8- 48 Kortyzol styczeń 32 norma 9-24 Kortyzol luty 26 Kortyzol po podaniu 2 mg deksametazon opadł do 1,9 Objawy : nerwowość, czasami puls ok 96, rozdrażnienie. W miarę możliwość proszę o interpretację , rady i sugestię od Endokrynologa.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa. Po bezpośrednim badaniu oraz łącznej analizie wykonanego badania będzie można określić odpowiednie postępowanie.