Prawdopodobieństwo wystąpienia choroby Cushinga

Jak duże mam prawdopodobieństwo choroby cushinga ? acth 68 norma do 48 czyli 23 % nad normę , kortyzol 16 % nad normę. Test cushinga z 2 mg deksametazonem ok kortyzol opadł z 29 na 2 . RM głowy bez kontrastu ok. Objawy : nerwowość , niepokój, zmęczenie, puls 88-95, ciśnienie 101/60. Jakieś rady sugestie ?>

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania jednostek w których zostały wykonane oznaczenia nie można się wypowiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego diagnostykę.