Zapalenie jelit u dziecka a kleik

Witam. Mam 2 letniego syna. od 5 dni leczony jest na ostre zapalenie jelit. Problem w tym ze nie chce nic zjesc nawet lyzeczki kleiku. Ma tylko antybiotyk. Jest juz slaby. Co mam zrobic. Prosze o pomoc.

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli dziecko nie może/nie chce przyjmowac żadnych pokarmów jest to wskazanie do hospitalizacji, a jak z płynami? pije? Radziłabym skosultowac sie z pediatrą leczącym dziecko.
Pozdrawiam