Zapalenie języka i refluks

Witam. Od dwoch lat mam problem z zapaleniem języka. Rok temu pojawił sie refluks. Bylam u laryngologa, mowil o przekrwionej śluzówce, spuchniętych strunach głosowych. Ciagle cofa mi sie treść pokarmowa. Miałam zrobic gastroskopię, ale zaszłam w ciąże. Musze czekac do rozwiązania. Wczesniej czesto miałam zapalenie gardla, jakies 4 lata temu lekarz powiedział ze jest tak czerwone jakby poparzone. Do tego w ost. Lato miałam kłucie w prawym boku. Teraz tego nie ma. To juz rak przełyku ?

Witam , rozpoznanie nowotworu stawia lekarz histopatolog na podstawie badania mikroskopowego tkanki pobranej na drodze biopsji!!! Ja nie stawiam diagnoz przez internet!!! Proponuję udać się ponownie do gastrologa prowadzącego! z.żurawski